UAB „Evalaistė” pradėjo veiklą 1996 m., tuomet – kaip individuali V.Pilipavičiaus įmonė ir jau 20 metų siūlo Jums keleivių pervežimo ir su tuo susijusias paslaugas Lietuvoje ir Europoje. Per šį laikotarpį kartu su klientais nuvažiavome ne vieną milijoną kilometrų, aplankėme daugybę įdomių vietų ir objektų, svečiavomės beveik visose Europos šalyse. Siūlome Jums pasinaudoti tiek mūsų kvalifikuotų vairuotojų paslaugomis, jei norite viena(s) ar su kompanija saugiai nukeliauti iš taško A į tašką B ir grįžti namo, tiek ir mūsų sukaupta ilgamete patirtimi vežant keleivius užsakomaisiais reisais, padedant planuoti kelionių maršrutus, parinkti lankytinas vietas, užsakyti gido paslaugas.

Šiuo metu siūlome Jums rinktis iš 8–17–50 vietų (mikro)autobusų. Detalesnę informaciją apie mūsų transporto priemones bei juose esančią komforto įrangą rasite čia.

UAB „Evalaistė” teikiamos paslaugos:

– pavienių keleivių ir jų grupių pervežimas;
– darbininkų vežiojimas į/iš darbovietės pagal ilgalaikes sutartis;
– svečių sutikimas ir nuvežimas į/iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos aerouostų, jūrų uostų, viešbučių;
– pagalba sudarant kelionių maršrutus, suderinant apsilankymą norimuose objektuose, planuojant laiką;
– tarpininkavimas užsisakant gido paslaugas (bendradarbiaujame ne tik su Lietuvos, bet ir Latvijos gidais, vedančiais ekskursijas po Latviją lietuvių, rusų, anglų, vokiečių kalbomis);
– gražiausių Jūsų kelionės akimirkų fiksavimas (dėl šios paslaugos būtina susitarti iš anksto).

Kilus klausimams, maloniai prašome skambinti mob. tel. nr. 8-606-12311 arba pasinaudoti paklausimo forma skiltyje Susisiekite.